Nabór osób niepełnosprawnych uzdolnionych muzycznie

Nabór osób niepełnosprawnych z orzeczonym stopniem niepełnosprawności od 18 roku życia, uzdolnionych muzycznie do projektu „Wędrująca Scena”

Fundacja Nuta Nadziei (www.nutanadziei.pl) ogłasza nabór osób niepełnosprawnych od 18 roku życia, uzdolnionych muzycznie, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego oraz świętokrzyskiego do projektu „Wędrująca Scena”.

Nabór trwa od 21.08.2017 roku do 10.09.2017r. Regulamin naboru dostępny jest na stronie www.nutanadziei.pl w zakładce Wędrująca Scena. Po przeczytaniu regulaminu osoba niepełnosprawna powinna wypełnić kartę zgłoszenia załączyć wykonywaną przez siebie piosenkę (dopuszczalne nośniki: CD, DVD, MP3 lub dołączyć link do wykonywanego utworu) i wysłać na adres:

Fundacja Nuta Nadziei
83-230 Smętowo
skr.poczt.1

lub mailowo:fundacja[dot]nuta[dot]nadziei[at]wp[dot]pl.

Osoby zakwalifikowane wezmą udział w warsztatach artystyczno-psychologicznych w Nowem nad Wisłą (woj .kujawsko-pomorskie) w terminie: 2-6.10.2017r oraz trzech koncertach w powiatach: świeckim, kościerskim, starogardzkim w terminie:6.7.8.10.2017r. Udział w projekcie jest bezpłatny. Koordynator projektu: V-ce Prezes Fundacji Anita Kirszenstein/fundacja[dot]nuta[dot]nadziei[at]wp[dot]pl

Autor: Anita KIrszenstein-V-ce Prezes Fundacji

Źródło: http://niepelnosprawni.pl/ledge/x/582717

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian