Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

o otwartym naborze partnera

w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dofinansowanego w ramach

Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 -2027,

Priorytet V „Innowacje społeczne (innowacyjne działania społeczne)”

Pilotażowe programy usamodzielniania młodzieży z pieczy zastępczej

Konkurs nr FERS.05.01-IZ.00-003/25

 

OGŁASZAJĄCY:

Powiat Świecki

ul. Gen. Józefa Hallera 9, 86-100 Świecie

 

ORGANIZATOR NABORU:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu

ul. Wojska Polskiego 195a, 86-100 Świecie

tel. 52 56 83 200, e-mail: sekretariat@pcpr.csw.pl

 

OGŁOSZENIE O NABORZE I CEL NABORU:

 

Powiat świecki ogłasza otwarty nabór partnera spoza sektora finansów publicznych, w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 -2027, Priorytet V „Innowacje społeczne (innowacyjne działania społeczne)” Pilotażowe programy usamodzielniania młodzieży z pieczy zastępczej Konkurs nr FERS.05.01-IZ.00-003/25.

Nabór partnera/partnerów prowadzony jest na podstawie art. 39 ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 roku o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (Dz.U. z 2022 roku poz. 1079).

 

PODSTAWA PRAWNA:

 

Otwarty nabór ofert ogłaszany jest na podstawie:

ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 roku o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021 - 2027 (Dz. U. z 2022 roku poz. 1079 zm.: z 2024 roku poz. 1717);

ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2024 roku poz. 1491, zm.: poz. 1940);

komunikatu Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia 8 listopada 2022 roku w sprawie wytycznych dotyczących realizacji zasady partnerstwa na lata 2021 - 2027 (M. P. z 2022 roku poz. 1094);

 

CEL PARTNERSTWA:

 

Wspólne przygotowanie i opracowanie wniosku, aplikowanie o dofinansowanie oraz realizacja projektu, w ramach którego przewiduje się realizację działań związanych z przetestowaniem oraz włączeniem do praktyki działalności powiatów pilotażowych programów usprawniających proces usamodzielniania się osób z pieczy zastępczej.

Powiat świecki/ Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu będzie pełnił rolę Lidera partnerstwa / Partnera wiodącego.

Oferent musi zaplanować co najmniej poniżej wskazane działania, które są niezbędne dla zapewnienia logiki realizacji projektu zgodnie z typem operacji makro – innowacje:

- dopracowanie pilotażowego programu usamodzielnienia oraz zbudowanie międzysektorowej koalicji na jego rzecz;

- przetestowanie pilotażowego programu usamodzielnienia;

- opracowanie ostatecznej wersji programu usamodzielnienia na bazie bieżącego monitoringu jego realizacji, a także upowszechnienie efektów projektu;

- wprowadzenie co najmniej 6 miesięcy przed zakończeniem realizacji projektu rozwiązań przetestowanych w ramach pilotażowego programu usamodzielnienia do powiatowego programu dotyczącego rozwoju pieczy zastępczej.

4. Szczegółowy zakres zadań w projekcie zostaną wspólnie ustalone przez partnerów w oparciu o procedury naboru nr FERS.05.01-IŻ.00-003/25 (https://funduszeeuropejskie.gov.pl/nabory/51-innowacje-spoleczne-4)

 

INFORMACJE O PROJEKCIE:

 

Projekt ukierunkowany jest na przetestowanie oraz włączenie do praktyki działalności powiatów pilotażowych programów usprawniających proces usamodzielniania się osób z pieczy zastępczej.

Celem modelu jest usprawnienie tych procesów poprzez przeciwdziałanie takim zjawiskom jak:

zbyt późne rozpoczynanie procesu usamodzielniania się;

niewykorzystywanie potencjału Indywidualnych Programów Usamodzielniania (IPU) i funkcji opiekuna usamodzielniania;

niewystarczające wsparcie w uzyskaniu przez osoby usamodzielniające się mieszkania i pracy;

brak lokalnych sieci wsparcia funkcjonujących na rzecz osób usamodzielniających się, składających się z instytucji publicznych, organizacji społecznych, przedsiębiorstw czy wolontariuszy.

Innowacyjność pilotażowych programów usamodzielnienia młodzieży z pieczy zastępczej powinna opierać na:

rozszerzeniu i pogłębieniu zakresu oferowanego wsparcia

     jak również

zmianie sposobu podejścia do osoby usamodzielniającej się i do samego procesu usamodzielnienia, poprzez oparcie się na następujących wartościach:

ukierunkowaniu na rezultat,

indywidualizacji procesu i jego dopasowaniu do potrzeb każdej z osób usamodzielniających się, planowaniu w okresie średniookresowym,

zawiązaniu współpracy i wykorzystaniu potencjału rozproszonych dotąd instytucji wsparcia i innych podmiotów na rzecz skutecznego usamodzielnienia.

Założeniem jest, aby wypracowane i przetestowane rozwiązania były kontynuowane w powiecie po zakończeniu realizacji projektu unijnego.

Projekt będzie realizowany na terenie Powiatu świeckiego.

Planowany czas trwania projektu: 01.01.2026 r.– 30.06.2029 r.

 

GRUPA DOCELOWA

 

Głównymi grupami docelowymi w projekcie są:

osoby realizujące proces usamodzielnienia;

osoby dorosłe wspierające proces usamodzielnienia, w szczególności opiekunowie usamodzielnienia;

instytucje pieczy zastępczej oraz rodziny zastępcze;

instytucje samorządowe oraz organizacje tzw. trzeciego sektora działające w sferze integracji społecznej i włączenia społecznego dzieci i młodzieży oraz ich pracownicy.

 

Jednocześnie w ramach projektu objętych wsparciem zostanie nie mniej niż 40 osób usamodzielniających się. W ramach projektu możliwe będzie objęcie wsparciem zarówno osób, które już realizują proces usamodzielniania się, w tym młodych dorosłych jak również osób, które proces usamodzielniania dopiero będą rozpoczynały, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży rozpoczynającej usamodzielnianie nie później niż w 15 r.ż.

 

WYMAGANIA i OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO PARTNERA

 

Działalność potencjalnego partnera musi być zgodna z celami partnerstwa i celami projektu.

Partner w celu wspólnej realizacji projektu zadeklaruje wniesienie wkładu w realizację zadań i celu partnerstwa w postaci wiedzy i doświadczenia, zasobów ludzkich, zasobów organizacyjnych i technicznych, którymi dysponuje w celu realizacji zadań / działań w projekcie.

Partner będzie odpowiedziany za realizację uzgodnionych i wskazanych zadań. Udział partnera w projekcie nie może polegać wyłącznie na wniesieniu zasobów, o których mowa w zdaniu poprzedzającym.

Zadania realizowane przez partnera w ramach projektu nie mogą polegać na oferowaniu towarów, świadczeniu usług lub wykonywaniu robót budowlanych na rzecz pozostałych partnerów.

Partner musi posiadać co najmniej 3- letnie doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 5 lat w stosunku do roku, w którym składany jest wniosek o dofinansowanie, w działaniach  specjalistycznych na rzecz dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej lub działaniach specjalistycznych lub opiekuńczo-wychowawczych realizowanych w ramach prowadzonych placówek wsparcia dziennego na rzecz dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznych, rozumianym zgodnie w art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej.

Partner musi posiadać bardzo dobrą znajomość zagadnień z zakresu: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1060 z dnia 24 czerwca 2021 roku ustanawiającego wspólne przepisy dotyczące Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Funduszu Spójności, Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji i Europejskiego Funduszu Morskiego, Rybackiego i Akwakultury, rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021 roku ustanawiające Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz uchylające rozporządzenie (UE) nr 1296/2013, ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021- 2027, Wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027, Zasad finansowania programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027, Wytycznych dotyczących realizacji zasady partnerstwa na lata 2021-2027 oraz innych kluczowych zagadnień związanych z realizacją projektów/działań o przedmiotowym zakresie.

 

KRYTERIA WYBORU PARTNERA

 

Kryteria dostępu:

Do postępowania i oceny ofert zostaną zakwalifikowane wyłącznie podmioty, które łącznie spełniają następujące wymagania:

Prowadzona działalności potencjalnego partnera jest zgodna z zakresem i celami partnerstwa.

Podmiot nie zalega z opłaceniem składek z tytułu ubezpieczeń społecznych, podatków i innych opłat należnych na rzecz Skarbu Państwa.

Podmiot nie jest wykluczony z możliwości otrzymania dofinansowania na podstawie przepisów odrębnych

Podmiot posiada co najmniej 3- letnie doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 5 lat w stosunku do roku, w którym składany jest wniosek o dofinansowanie, w działaniach specjalistycznych na rzecz dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej lub działaniach specjalistycznych lub opiekuńczo-wychowawczych realizowanych w ramach prowadzonych placówek wsparcia dziennego na rzecz dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznych, rozumianym zgodnie w art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej.

Podmiot nie występuje w więcej niż jednym wniosku o dofinansowanie w ramach konkursu.

Podmiot zaangażuje trzy kluczowe osoby, z których:

− pierwsza – ma co najmniej 3-letnie doświadczenie w działaniach w aktywizacji zawodowej osób do 29 roku życia,

− druga – co najmniej 3-letnie doświadczenie w mentoringu osób niepełnoletnich zagrożonych wykluczeniem społecznym,

− trzecia – co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami przebywającymi w mieszkaniach treningowych lub wspomaganych.

7. Podmiot deklaruje gotowość do współpracy z Powiatem  Świeckim w celu opracowania koncepcji projektu i jego tekstu.

8. Nie dopuszcza się do udziału w postępowaniu podmiotów wspólnie składających ofertę, tzw. „konsorcjów”.

 

 

Kryteria oceny ofert:

Do postępowania i oceny ofert zostaną zakwalifikowane wyłącznie podmioty, które łącznie spełnią następujące wymagania:

1. Złożenie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 w terminie i miejscu wskazanym w ogłoszeniu i dostępnym na stronie Powiatu Świeckiego.

2. Złożenie następujących dokumentów (oryginały lub kopie poświadczone za zgodność z oryginałem), będących załącznikiem do formularza oferty:

Aktualny odpis z KRS lub inny równoważny dokument potwierdzający status prawny i organizacyjny oraz umocowanie osób reprezentujących partnera,

Pełnomocnictwo, jeżeli oferta została podpisana przez osoby inne niż upoważnione.

Kopię statutu Oferenta składającego ofertę lub dokumentu równoważnego.

Oświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wobec ZUS i Urzędu Skarbowego (wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert).

3. Oferent musi być podmiotem zarejestrowanym i działającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 

WYBÓR PARTNERA PODLEGAĆ BĘDZIE PONIŻSZEJ PROCEDURZE:

 

1. Komisja powołana przez Zarząd Powiatu Świeckiego dokona oceny dokumentów złożonych przez kandydatów na Partnera.

2. Komisja zweryfikuje złożone oferty pod względem formalnym i merytorycznym.

3. Ocena formalna oferty podlega ocenie i dotyczy:

Kompletności oferty i załączników, w tym złożenia oświadczeń będących częścią formularza ofertowego;

Podpisanie składanych dokumentów przez osoby upoważnione do reprezentacji Oferenta;

Spełnienie przez Oferenta wymogów, o których mowa w pkt. VIII niniejszego ogłoszenia.

4. Oferty niezgodne z wymaganiami określonymi w naborze zostaną odrzucone.

5. Ocenie merytorycznej podlegają wyłącznie oferty, które otrzymały pozytywną ocenę formalną.

6. Przy wyborze Partnera oceniane będą następujące kryteria merytoryczne:

Doświadczenie w realizacji działań specjalistycznych na rzecz dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej lub działaniach specjalistycznych lub opiekuńczo-wychowawczych realizowanych w ramach prowadzonych placówek wsparcia dziennego na rzecz dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznych, rozumianym zgodnie w art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (max. 5 pkt.)

Proponowany zakres współpracy i wkład oferenta w przygotowanie projektu oraz wniosku o dofinansowanie (max. 5 pkt.)

Wkład w realizację celów partnerstwa (max. 10 pkt.)

Opis koncepcji udziału w projekcie – propozycja realizacji działań w ramach projektu (max. 10 pkt.)

Zgodność misji i celów z celami partnerstwa, zgodność misji i celów podmiotu ze złożoną ofertą współpracy partnerskiej (max. 10 pkt.)

7. Spośród nadesłanych ofert wybrana zostanie oferta, która spełni wszystkie wymogi formalne i merytoryczne oraz uzyska największą liczbę punktów.

9. Komisja podejmuje decyzje zwykłą większością głosów.

10. Decyzję o wyborze Oferenta do realizacji partnerstwa podejmuje Zarząd Powiatu Świeckiego na podstawie propozycji komisji.

11. Informacja o wyborze partnera zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie podmiotowej powiatu w Biuletynie Informacji Publicznej.

12. Z Oferentem wyłonionym w toku postępowania zostanie zawarta umowa partnerska na podstawie art. 39 ust. 9 ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 roku o zasadach realizacji zadań finansowych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027.

 

VI. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I ZŁOŻENIA OFERTY

Podmiot ubiegający się o wybór Partnera w procedurze konkursowej jest zobowiązany złożyć następujące dokumenty (w formie oryginału lub kopii potwierdzonej „za zgodność z oryginałem”):

Wypełniony „Formularza oferty” – zgodny co do treści - z wzorem dołączonym do ogłoszenia.

Aktualny odpis z właściwego rejestru (np. KRS) lub odpowiednio wyciąg z właściwej ewidencji potwierdzający formę organizacyjno – prawną podmiotu, osoby uprawnione do reprezentowania i zasady reprezentacji podmiotu.

Oświadczenie potwierdzające, że oferent nie zalega z opłaceniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.

Oświadczenie potwierdzającego, że oferent nie zalega z opłacaniem podatków i opłat.

Oświadczenie podmiotu składającego ofertę potwierdzające, że Podmiot nie jest wykluczony                    z możliwości otrzymania dofinansowania na podstawie przepisów odrębnych.

Oświadczenie podmiotu składającego ofertę o gotowości wniesienia zasobów zgodnie                                   z zasadami określonymi w dokumentach programowych.

Opis kadry uprawnionej do prowadzenia działań w ramach projektu.

 

VII. TERMIN, MIEJSCE I SPOSÓB SKŁADANIA OFERT oraz WYBÓR OFERTY:

Ofertę wraz z załącznikami należy przedstawić w języku polskim w formie pisemnej lub formie dokumentu elektronicznego (tj. oferta wraz z wymaganymi załącznikami) podpisanego przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego, wg. wzoru załączonego do niniejszego ogłoszenia.

Oferta powinna zawierać wszystkie informacje zgodnie z wymaganiami ogłaszającego wobec partnera i zakresu oferty określonymi w niniejszym ogłoszeniu.

Oferta oraz wszystkie oświadczenia składane w ramach konkursu powinny być podpisane przez osobę/osoby upoważnioną/-e do reprezentowania podmiotu, zgodnie z zasadami reprezentacji podmiotu lub na podstawie pełnomocnictwa (pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty).

Oferta powinna być podpisana w sposób umożliwiający identyfikację osoby składającej podpis (np. czytelny podpis składający się z pełnego imienia i nazwiska lub podpis nieczytelny opatrzony pieczęcią imienną) lub podpis elektroniczny.

Ofertę wraz z załącznikami należy złożyć:

- w formie pisemnej (osobiście lub korespondencyjnie) w zamkniętej kopercie z oznaczeniem podmiotu oraz opisem: „Ogłoszenie o otwartym naborze partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 -2027, Priorytet V „Innowacje społeczne (innowacyjne działania społeczne)” Pilotażowe programy usamodzielniania młodzieży z pieczy zastępczej Konkurs nr FERS.05.01-IZ.00-003/25” na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 195a, 86-100 Świecie.

lub

- w formie dokumentu elektronicznego (tj. oferta wraz z wymaganymi załącznikami) podpisanego przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego, przesłać jako załącznik do wiadomości (np. w formacie pliku: *.pdf, *.doc, *.jpg, *.zip, *.7zip lub podobnych) na adres e-mail: sekretariat@pcpr.csw.pl, w tytule wiadomości (e-mail’a) podając: nazwę oferenta oraz informację „„Ogłoszenie o otwartym naborze partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 -2027, Priorytet V „Innowacje społeczne (innowacyjne działania społeczne)” Pilotażowe programy usamodzielniania młodzieży z pieczy zastępczej Konkurs nr FERS.05.01-IZ.00-003/25”.

 

Termin składania ofert: ofertę należy złożyć w terminie 21 dni od dnia opublikowania ogłoszenia tj. nie później niż do dnia 25.04.2025 r. Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpływu do Sekretariatu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu.

Po upływie terminu składania ofert, Komisja Konkursowa dokona ich otwarcia, następnie przeprowadzi czynności badania i oceny złożonych ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej/ych.

Na etapie oceny formalnej kandydat na Partnera może zostać wezwany do uzupełnienia oświadczeń i dokumentów, jednak tylko takich, które nie mają wpływu na ocenę merytoryczną oferty. W przypadku nieuzupełnienia wyżej wymienionej dokumentacji w wyznaczonym terminie lub niespełnienia któregokolwiek z kryteriów oceny formalnej, oferta zostanie odrzucona bez dalszego rozpatrywania.

Spośród ocenionych ofert wybrana zostanie oferta, która spełniała wszystkie wymogi formalne i uzyskała najwyższą liczbę punktów w poszczególnych kryteriach oceny ofert przyznanych przez członków Komisji Konkursowej.

Ogłaszający zastrzega sobie prawo do wyboru jednego i/lub więcej niż jednego Partnera spośród oferentów z najwyższą ilością punktów w kryteriach oceny ofert.

Wybranemu Podmiotowi/Podmiotom Ogłaszający konkurs zaproponuje zawarcie umowy partnerskiej, która w sposób szczegółowy określi: przedmiot porozumienia albo umowy; partnera wiodącego uprawnionego do reprezentowania pozostałych partnerów projektu; prawa i obowiązki stron; zadania lidera i partnera/partnerów oraz zakres i formę udziału poszczególnych partnerów w projekcie, w tym zakres realizowanych przez nich zadań; zasady zarządzania projektem, sposób przekazywania dofinansowania na pokrycie kosztów ponoszonych przez poszczególnych partnerów projektu, umożliwiający określenie kwoty dofinansowania udzielonego każdemu z partnerów; sposób postępowania w przypadku naruszenia lub niewywiązania się stron z porozumienia lub umowy; oraz inne kluczowe kwestie związane z realizacją projektu zgodnie z wymaganiami dokumentacji konkursowej.

W sytuacji niewyrażenia zgody na zawarcie umowy na warunkach określonych przez ogłaszającego w propozycji umowy partnerskiej przez wybranego partnera, ogłaszający konkurs zastrzega sobie prawo do wyboru partnera spośród pozostałych podmiotów, które złożyły oferty w niniejszym konkursie i uzyskały kolejne lokaty na liście rankingowej.

Oferenci, którzy złożą oferty niezwłocznie zostaną powiadomieni o wynikach konkursu za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres wskazany do kontaktu). Informacja o wynikach konkursu / informacji o podmiotach wybranych do pełnienia funkcji partnera zostanie także podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej i/lub stronie BIP Organizatora naboru.

Dane osób do kontaktu w sprawie naboru:, Karolina Gapska – Kostrzewa tel. 525683200, e-mail sekretariat@pcpr.csw.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Ogłaszający zastrzega sobie prawo do negocjowania zakresu i warunków realizacji projektu, rozstrzygnięcia niniejszego konkursu bez wyboru żadnego z oferentów/ partnerów oraz unieważnienia konkursu w każdej chwili bez podania przyczyn.

Ogłaszający nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem i złożeniem oferty w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie o naborze.

Ogłaszający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści ogłoszenia o otwartym naborze, przy czym każdorazowa zmiana publikowana będzie na stronie internetowej: https://pcpr-swiecie.rbip.mojregion.info/9/strona-glowna-bip.html.

Udział Partnera w realizacji projektu nie jest gwarantowany i będzie on uzależniony od uzyskania dofinansowania ze środków EFS.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny celem umożliwienia zgłoszenia się ewentualnych partnerów oraz wskazuje przesłanki wyboru partnerów. Ogłoszenie to nie stanowi ogłoszenia w rozumieniu przepisów o zamówieniach publicznych oraz o działalności pożytku publicznego.

Ogłaszający zastrzega sobie prawo do unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

Ogłaszający w przypadku unieważnienia Konkursu nie ponosi odpowiedzialności za szkody, jakie poniósł z tego tytułu podmiot lub kandydat na partnera, który dokonał zgłoszenia, a w szczególności Powiat świecki nie ponosi odpowiedzialności za koszty przygotowania zgłoszenia.

Wszystkie oferty zgłoszone do konkursu wraz z załączoną do nich dokumentacją pozostaną w aktach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu i nie zostaną odesłane oferentom.

Od ogłoszonego wyniku naboru nie przysługuje odwołanie.

 

 

PDFOgłoszenie.pdf (708,29KB) 

DOCXklauzula_informacyjna_dotyczaca_przetwarzania_danych.docx (21,94KB) 
 

 

Do pobrania:

DOCXFormularz oferty.docx (28,50KB) 
 

 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego